✍️به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اقبالیه: جلسه بررسی تعرفه عوارض محلی سال 1403 اقبالیه با هدف ارائه خدمات یکسان و یکدست به شهروندان با حضور مهندس حیدری رییس شورای اسلامی،حجت السلام رضایی ، رحیم لو و علیان عضو شورای اسلامی و مسئول درآمد شهرداری اقبالیه در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.

مهندس حیدری رئیس شورای اسلامی شهر اقبالیه ابتکار تشکیل جلسات ادواری بررسی تعرفه عوارض محلی را خلاقانه دانسته و گفت: برگزاری جلسات تخصصی از دو بعد حفظ منافع شهردارى و ممانعت از تضييع حقوق شهروندان را بسیار ارزشمند دانسته و تصریح کردند بررسی و تبیین و تشریح تعرفه عوارض محلی در جمع مدیران درآمد، باعث می شود که از تعابیر و تفاسیر شخصی جلوگیری شده و فهم مطلوب و یکسان و منسجمی براى عملكرد بهينه بدست آید.

در ادامه جلسه مسئول درآمد شهرداری اقبالیه با تشریح نکات مهم و مورد نیاز تعرفه عوارض محلی سال 1403 با پاسخگویی به سوالات و تفسیر موارد مورد نیاز به تبادل نظر با حضار پرداختند.

مقرر گردید در راستای احیاء ، بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهری شهرداری با موافقت شورای اسلامی برای اولین بار به صورت ویژه با تخفیف ۸۰% صدور پروانه ساخت به متقاضیان تخریب و نوسازی در بافت فرسوده ، اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *