همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و حمایت از مردم مظلوم غزه برگزار شد

همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و حمایت از مردم مظلوم غزه برگزار شد

✍️ به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اقبالیه: حسینی فرمانده حوزه مقاومت بسیج سید الشهدا (ع) ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و حمایت از مردم مظلوم غزه گفت : این همایش با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر اقبالیه ، حوزه مقاومت بسیج سید الشهدا (ع) ، سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری ، کلانتری ، راهور و پلیس راه قزوین _ همدان ، هلال احمر ،همکاری هئیت های ورزشی ، اداره ورزش و جوانان شهر اقبالیه برگزار شد.

🔹حیدری رئیس شورای اسلامی شهر اقبالیه گفت: بی تردید سلامتی روح و جسم در کنار پاکیزه گی محیط زیست و جا افتادن فرهنگ استفاده از دوچرخه به عنوان وسیله نقلیه برتر از مهمترین اهداف برگزاری این همایش بود.

🔹وی ادامه داد: دوچرخه‌سواری هم برای افزایش سلامتی افراد جامعه مفید و مثمرثمر است و هم اینکه با استفاده از آن می‌توان کاربری از خودروی شخصی را تا حد بسیار زیادی کاهش داد و با این اتفاق از یکی از مهمترین مشکلات امروز جامعه یعنی آلودگی هوا جلوگیری کرد.

🔹رضا علیان عضو کمیسیون ورزشی و شورای اسلامی شهر اقبالیه با تقدیر از حضور نوجوانان و جوانان در این همایش و حمایت خانواده‌ها بیان کرد: در راستای گسترش ورزش همگانی و تشویق آحاد مردم به ورزش برگزاری این برنامه‌ها و همایش‌ها در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر قرار دارد و در سطح شهر تداوم خواهد داشت.

🔸در پایان این همایش به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایز ارزنده ای اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *