آیین تجلیل از اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه به مناسبت نهم اردیبهشت روز ملی شوراها برگزار شد

✍️به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اقبالیه: مهندس سلمانی شهردار اقبالیه در این مراسم با گرامیداشت روز شوراها به اهمیت نقش شورا در پیشرفت،توسعه،عمران و آبادانی شهرها اشاره کرد و گفت:نظام مقدم اسلامی از ابتدا با آرای مردم بنا نهاده شده است و مردم نقش اصلی را با حفظ هویت در تمام اصول قانون اساسی بر عهده دارند.

?سلمانی افزود:نهاد شورای اسلامی نهاد مقدسی است که شالوده‌اش ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلام داشته و ‌مشورت یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم‌گیری‌ها است و به لطف استقرار نظام مقدس جمهوری ‌اسلامی ایران و‌ در‌ راستای احترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران، این نهاد در این کشور پا به عرصه مدیریت‌های شهری و محلی گذاشت.

?وی وجود شوراها را مایه خیر و برکت برای نظام،دولت و مردم دانست و گفت: شوراها یکی از ارکان اصلی مردم سالاری در نظام جمهوری اسلامی بعنوان محور عدالت گستری در جامعه محسوب می شوند و برای خدمت هر چه بهتر به مردم و حل مشکلات جامعه در قانون اساسی کشورمان عنوان شده است.

?مهندس سلمانی در این مراسم ضمن تبریک روز شوراها به اعضای محترم شورای اسلامی شهر از زحمات شبانه روزی آنها در عرصه عمران ،آبادانی شهر و خدمت رسانی به مردم شهر اقبالیه تقدیر نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *