✍️به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اقبالیه: این جلسه با حضور شهردار ، رئیس و عضو شورای اسلامی ،معاونت خدمات شهری و فضای سبز و کارشناسان واحد زیبا سازی در خصوص بررسی فعالیت های انجام گرفته و برنامه های آتی جهت زیباسازی سطح شهر برگزار شد.

مهندس سلمانی گفت: حفظ سیمای بصری به لحاظ اهمیت فراوان وهر شهروند واقع می گردد که یک امر ضروری و یکی از اهداف مهم شهرداری و دفاع از حقوق اصلی شهروندان می باشد لذا اصلاح و بهبود مبلمان شهری یکی از عوامل مهم در کسب رضایت شهروندان بوده و تمام فعالیت‌های شهرداری اقبالیه باید با اصول خلاقانه و نوآوری و زیباسازی انجام شود تا موجبات آرامش بصری شهروندان شود.

وی افزود: رعایت اصول زیباسازی در تمامی فعالیت های شهرداری از جمله شهرسازی، رنگ آمیزی،دیوارنویسی، نوع تبلیغات شهری و اطلاع رسانی موجب آرامش بصری شهروندان و از وظایف اصلی شهرداری است.

مهندس حیدری رئیس شورای اسلامی شهر افزود: اصلاح و بهبود مبلمان شهری یکی از عوامل مهم در کسب رضایت مردم است به همین دلیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ زیباسازی بر ارتقاء کیفیت محیط و فضاهای عمومی تاکید دارد تا تعامل اجتماعی را تسهیل کرده و هویت کالبدی شهر و هویت اجتماعی شهروندان را تحکیم بخشد.

در ادامه این جلسه در خصوص طرحهای پیشنهادی در حوزه زیباسازی با حضور اعضای کمیته زیباسازی بحث و تبادل نظر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *