همایش جایزه ملی شهریار نشست تخصصی فرصت های سرمایه گذاری شهرداری های استان

✍️به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اقبالیه:در ابتدای جلسه مهندس سلمانی شهردار اقبالیه ضمن عرض خیر مقدم و تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، شهرداران استان قزوین ، همراهان و دیگر حاضرین در جلسه، برگزاری این جلسه هم اندیشی را فرصتی مناسب در راستای تبادل نظر شهرداران استان قزوین در حوزه های مختلف مدیریت شهری دانست.

حیدری رئیس شورای اسلامی شهر اقبالیه نیز ضمن عرض خیر مقدم اظهار کرد: یکی از اتفاقات شایسته شورای ششم، برگزاری نشست‌های متوالی با موضوعات مختلف در حوزه سرمایه‌گذاری است که این اقدام علاوه بر رفع موانع و مشکلات در این حوزه، منجر به اخذ تصمیمات متناسب با همان شرایط خواهد شد.

اسماعیلی افزود: لازمه موفقیت در انجام وظایف برای شهرداری‌ها وجود برنامه‌ریزی است، انتظار می‌رود همه شهرداران مطابق با چشم‌انداز تعریف شده، برنامه‌های منسجمی داشته باشند تا به اهداف تعریف شده دست یابند.

وی ادامه داد: ارتباط مؤثر با بدنه مردم نیز از جمله مواردی است که باید شهرداران به آن توجه داشته باشند، شرکت در جلسات مختلف، حضور در مساجد و رویدادهای مختلف مورد تاکید است.

در این جلسه پیرامون امور مختلف شهرداری ها به ویژه سرمایه گذاری و مشارکت ها تبادل نظر گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *